CZECH-TÁBOR

Obchodní dům Dvořák

Největší obchodní dům v Táboře

Obchodní dům Dvořák v Táboře nabízí kromě supermarketu, více jak 100 obchodů se širokým sortimentem zboží a služeb.

Rozdělení dle sortimentu

  • obchody
  • restaurace – kavárny
  • služby
  • potraviny

Při návštěvě obchodního domu Dvořák lze využít ve 3 podzemních garáží 207 parkovacích míst. Obchodní dům Dvořák je nejlepší volba pro nakupování v Táboře.

 

Historie Obchodního domu Dvořák v Táboře

Obchodní dům Dvořák se nachází na hlavní obchodní tepně Tř. 9. května č.p. 2886 v centru města, cca 5 min pěšky od autobusového a vlakového nádraží a cca 10 – 15 min od historické části.

Původní část OD o kapacitě 5 500 m2 obchodních ploch je v provozu od roku 1994. Nutnost přístavby OD, realizované v roce 2004, vyplynula z požadavků nájemníků na rozšíření obchodních ploch a z celkového zájmu o toto atraktivní místo. Obě části OD (původní a nová) jsou v současnosti propojeny v jeden celek.

V rámci původního obchodního domu, který prošel rekonstrukcí na přelomu roku 2005/2006, dlouhodobě fungují nájemci jako supermarket Albert (Ahold Czech Republic, a. s.), dámská a pánská konfekce Magic Helena, hračky firmy Wiky, velké elektro řetězce HELE a další. Mimo jiné zde má sídlo i rádio Blaník. Původní část obchodního domu je koncipována do čtyř nadzemních a jednoho podzemního podlaží.

Přístavba obchodního domu se skládá z

  • 3 podzemních podlaží, která slouží jako parkovací plochy s celkovou kapacitou 207 parkovacích míst,
  • 3 nadzemních podlaží pro obchodní plochy.

Nová část Obchodního domu Dvořák byla otevřena 5. listopadu 2004. V prvním a druhém nadzemním podlaží jsou obchody a butiky, třetí nadzemní podlaží je určeno kromě obchodů pro stravovací služby. Nachází se zde cukrárna s kavárnou Dolce Vita, restaurace a zábava pro nejmenší – Človíčkov. Patro je vzhledem k nabízeným službám řešeno nezávisle na ostatních prostorách OD, proto je zde možnost fungování provozu i o víkendech a nočních hodinách.

První dvě patra jsou zaměřeny na butiky a obchůdky. Najdete zde firmy jako je Baťa a. s., Kenvelo CZ s. r. o., Pietro Filipi, White Mountain, Batavia, TV Product, Dita vdi, ZOO, Schlecker, Six bižuterie, ale také Domilux, Cyklosport a mnoho dalších. Samozřejmostí jsou také služby jako kadeřnictví, holičství, kosmetický salón, cestovní, projekční a finanční kanceláře, dále pak bytové studio a bytové doplňky.

 

Vyberte si patro obchodního domu:

suterén  přízemí  1. patro  2. patro

služby

  • 2 Kosmetický salon
  • 3 Opravna obuvi

potraviny

  • 1 Ahold Czech Republic/ potra

 

 


více informací na  http://www.oddvorak.cz/

Comments are closed.